První měsíc ve škole


Už máme za sebou první měsíc školní docházky. Jsme sice prvňáci, ale už se ve škole umíme orientovat. Známe celou školu a ve škole nezabloudíme. V naší třídě jsme měli i návštěvu. Sbor Valášek nám přišel ukázat, jak umí zpívat a tancovat. Viděli jsme i hudební nástroje. My jsme taky byli  na návštěvě. Obešli jsme si třídy a děti nám ukázaly, co všechno už umí. Čtvrťáci nám vyrobili i dárečky. My ale máme ve škole už své kamarády a to velké kamarády. Kluky a holky z  VI.B a ti nám taky vyrobili dárečky na uvítání.  My jsme se byli za nimi podívat do učebny přírodopisu a jejich paní učitelka třídní nám dovolila si pohladit zvířátka.  Každý týden k nám chodí do třídy . A co u nás  dělají ? Na první hodinu výtvarné výchovy nám přišli pomoct nachystat věci a ukázat jak se to dělá. A teď, když se už učíme písmenka, tak nám kamarádi písmenka nastříhají, podepíší a uloží do zásobníčku. Každý týden se na ně těšíme. Ale my se už umíme taky sami nachystat na hodinu. Víme co do které hodiny patří, víme kdy se s námi bude učit Ája a kdy Matýsek. Ve škole nás čeká mnoho nového a teď se chystáme na Dýňové slavnosti.                                                                                                                                                 Držte nám palečky ať se nám ve škole všechno daří.