Karneval 21.2.2023


Dne 21. 2. 2023 proběhl na základní škole Karneval. Zúčastnilo se přes 80 dětí. Soutěžilo se v různých disciplínách a učili jsme se country tanec, který pobavil děti i dospělé. Děti předvedly své taneční dovednosti, které byly oceněny a samozřejmě se vyhodnotily i nejlepší masky. Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu učiteli Gondekovi a jeho svěřencům za výzdobu velké tělocvičny a za výpomoc při průběhu celým karnevalem. Poděkování patří také rodičům (paní Pavlicová, Zifčáková, Charvátová, Janošová, Závodná, Šimůnková, Zajacová, Sviželová, Králíková, Kaňáková, Koritarová, Prokopová, Šajdáková, Pošvářová, Šubrtová, Novi, Mužíková, Labašová, Myslinská) za výborné občerstvení a v neposlední řadě Buffetu Lukas za krásné dorty. Akce byla velmi vydařená, děti se bavily a každý si něco odnesl z ,,Tomboly pro radost“.