Rok 2015/ 16


V pátek jsme se vydali s 3.A na očekávaný výlet do Štemberku. Navštívili jsme hrad, muzeum Ecce homo a Expozici času. Počasí nám přálo a podívejte se jak jsme si to užili.

Zobrazit vše

Tak už je za námi kurz v plavání. Jak nám to šlo? Podívejte se.

Zobrazit vše

Ve čtvrtek 19.5. proběhla v naší třídě 2.A druhá část preventivního programu Mádio. S radostí jsme hned ráno přivítali Gábinu, se kterou jsme si zahráli zajímavé hry. Prostě dokonalý čtvrtek!

Zobrazit vše

My ve 2.A už moc dobře víme, že kdo má možnost zaměstnat svou mysl něčím zajímavým, tak určitě nemá čas zlobit. Z tohoto důvodu jsme náš takzvaný  „Plavecký výcvik nasucho“ prožili v lese a zahráli si na stavitele a lesníky.

Zobrazit vše

V úterý 17.5. proběhla každoroční beseda našich druháčků s profesionálními hasiči z Jeseníku. Žáci při tomto setkání získali spoustu důležitých informací týkajících se práce hasičů, záchrany lidského života, a pravidel chování účastníků požáru. S radostí si také vyzkoušeli dětské masky používané při požárním zásahu.

Děkujeme profesionálům za velmi zajímavé zpestření našeho dopoledne.

Zobrazit vše

Česko-německo-polský volejbalový turnaj dívek

Zobrazit vše

Exkurze 23.3. 2016 v KT Auschwitz I a II. Akce byla určena žákům osmého a obou devátých ročníků. Autoři fotografií: Mgr Danuše Kubová, Kristýna Romsy – žákyně 9. B a Matěj Sekanina, žák osmého ročníku.

Zobrazit vše

Naše třída se zapojila do přírodovědné korespondenční soutěže. Seznámili jsme se se zadáním a už se můžete podívat jak jsme pracovali.Nejen, že jsme museli vyrobit nového živočicha, který se přizpůsobuje přírodním podmínkám, ale museli jsme také napsat čím se živí,kde bydlí, jak se rozmnožuje, čím je užitečný …..

Zobrazit vše

V rámci projektu „Normální je nekouřit“ jsme si z přineseného ovoce a zeleniny vyrobili veselé vitamínové panáčky. Důkazem toho, že nás práce bavila byly naše výrobky.

Zobrazit vše

Výuka sjezdového lyžování v areálech Dolní Údolí a Příčná

Zobrazit vše

McDonald´s Cup tentokrát pro žáky 3. a 4. ročníku.

Zobrazit vše

Každá třída na 1. stupni dostala krásný dárek.V rámci projektu ,,Ovoce do škol“ jsme dostali ,,Exotickou bedýnku“ . Mohli jsme ve třídě ochutnat ananas, marocké jahody, největší citrusový plod pomelo, physalis neboli mochyni peruánskou, zázvor a limetku z kterých jsme si uvařili čaj, gránatové jablko, mango, nashi jinak asijskou hrušku, žlutý meloun a fialovou mrkev. Z bylinek jsme dostali rozmarýn, tymián a kadeřavou petrželku.

Zobrazit vše

I tak lze strávit předposlední školní den roku 2015…

Zobrazit vše

Školní kolo Helpíkova poháru 2016 letos o něco dříve

Zobrazit vše

Volejbalový a fotbalový turnaj v polském městě Strzelin

Zobrazit vše

Exkurze do zlatohorské kotelny nás bavila

Zobrazit vše

Turnaj žáků 6.-9.tříd v malé kopané

Zobrazit vše

Velmi stručný výběr fotek z našeho zájezdu do Anglie

Zobrazit vše

Co se dá vyrobit z podzimních přírodnin? Cokoliv…

Zobrazit vše

Na pomoc při výrobě výrobků z přírodnin jsme si do školy pozvali rodiče. A jak to dopadlo? Podívejte se !

Zobrazit vše

Náš kamarád Ondra Zbožínek pozval do školy na besedu pana Josefa Šmoldase,který je nejen vysloužilý horník, ale také malíř, spisovatel, muzikant a osobnost s mnoha dalšími zájmy a člen Klubu přátel Zlatých Hor.

Zobrazit vše

Podívejte se, jak jsme se měli dobře na 9. česko-polsko-německém výměnném pobytu, tentokrát v polských Krkonoších.

Zobrazit vše

Netradiční zahájení školního roku v 5. třídě

Zobrazit vše