ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Aktuální informace k lyžařskému výcviku – 18.1.2019

V polovině prosince jsme informovali „Počítáme s tím, že výcvik proběhne v únoru, po ukončení prvního pololetí, v případě extrémně skvělého počasí by se jelo už v lednu.“

Stále záleží na počasí (teď není nejhorší, ale zatím nemáme k dispozici všechny instruktory), pokud budou dobré podmínky, kurz spustíme ve středu 6. února. A pětidenní výcvik by probíhal ve dnech středa 6.2., čtvrtek 7.2., pátek 8.2., pondělí 11.2. a úterý 12.2.. Pokud tou dobou nebudou dobré sněhové podmínky, vyrazíme ihned jak se zlepší.

Pozn.: Přihlášení žáci dnes dostali ve škole lístek s tímto textem.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit