ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Evropa kolem nás

Přírodopisno-zeměpisné soutěže Evropa kolem nás se letos opět zúčastnili kluci a holky z prvního i druhého stupně. Korespondenční klání spočívá na schopnosti pracovat v týmu, spolupráci, trpělivosti, vzájemné pomoci, spolehlivosti a vůli. Stejně tak na ochotě udělat něco navíc, což se jistě zúročí jak v získání nových vědomostí a dovedností.

Výsledky: 1. stupeň: 2. místo – Úžasňákovi, 7. místo – Afričani, 8. místo – RAINBOW /jména dětí doplníme/, celkový počet družstev 29

2. stupeň: 14. místo – Animálky /Adéla Jakešová, Veronika Hromjáková/ , 17. místo – MSTTSM /Sára Rubyová, Markéta Bémová, Tereza Daňková/, 18. místo – Giganti /Oliver Beránek,  Tadeáš Müller, Sára Lalinská/, celkový počet družstev 24

Gratulujeme!

https://cs.wikipedia.org/wiki/Evropa

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit