ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Evropa kolem nás

Soutěže, které se již tradičně účastní žáci 4. až 7. ročníku, se letos nebáli kluci a holky, kteří si poradili s nelehkými úkoly z přírodopisu a zeměpisu. Komě rébusů, doplňovaček a praktických úkolů je čekalo i pečlivé vyhledávání zajímavých míst s přesným označením do slepé mapy. Jak se skupinám dětí dařila spolupráce, poznali na vlastní kůži všichni z nich. Ze soutěže si odnáší nejen zážitky se společně strávených chvil, ale také zkušenosti z přístupu, odpovědnosti a důslednosti plnění úkolů jednotlivých členů týmu.

Zúčastnili se a oceněni budou:

4. tř. Vydry: Bára Máčalová, Bára Nevosadová, Pola Hryszko

4. tř. TENAJO: Tereza Harazínová, Natálie Hudáčková, Johana Horáková

5. tř. Lajdáci: Agáta Švajdová; Marek Svršek; Matěj Procházka

5. tř. 10:10: Michal Vávra, Matěj Charvát, František Pišl

6. B DAVJOŇANI: David Čech, Sára Rubyová, Karolína Světláková, Ondřej Zbožínek

6. A SPREJERKY FRAJERKY: Kristýna Jedličková, Denisa Máčalová, Marie Hefková

6. A RAFŤAČKY: Adéla Jakešová, Veronika Hromjáková, Kristýna Pavelková

6. A TROJČÁTKA: Oliver Beránek, Nikolas Kandžus, Tadeáš Müller

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit