ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Krajské kolo atletického trojboje

Tím, že páťáci obsadili 3. místo v Okresním kole, vybojovali si právo startu v Krajském kole, které proběhlo v úterý 11.6.2019 v Olomouci.

Při pěti okresech (Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Jeseník) mohlo startovat až patnáct smíšených čtyřčlenných družstev, na soutěž přijelo 11 družstev.

Naši školu reprezentovali Markéta Dirdová, Lucie Nevosadová, Marek Zajíček a Michal Vávra. Ve všech disciplínách jednotlivců (50 m, dálka, míček) se umísťovali spíše na zadních pozicích, ale byli poměrně vyrovnaní, nikde neztratili příliš mnoho bodů, statečně bojovali, stále usilovali o zlepšení svých výkonů, vzájemně se podporovali a ve volných chvílích jsme se ještě snažili pracovat na štafetových předávkách. To se vyplatilo, z devátého místa po individuálních závodech se dobře zaběhnutou štafetou o jediný bod posunuli na konečné 8. místo. Což na krajské úrovni vůbec není špatné.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit