ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Mikuláš přece jenom přišel…

V pátek, 6.12., byl Mikuláš na školní akci v Polsku a proto musel svou návštěvu v prvních a druhé  třídě odložit až na pondělí. Společně s anděly, čerty a několika hříšníky, se to hned první vyučovací hodinu vydal napravit. Čerti řádili jak se patří, Mikuláš četl z knihy hříchů a andělé rozdávali dobroty. Došlo i na uhlí, brambory a letos dokonce i na cibuli. Kluci a holky z prvních a druhé třídy zpívali, recitovali, někteří zatlačili slzičku a jiní by se okamžitě zařadili mezi zkušená čertiska. Ještě nám v 7. B v koši nějaké ty ,,odměny,, zůstaly, tak doufáme, že si je sedmáci nebudou muset rozdělit :-). Ono pololetí, se už blíží… :-).

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit