ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

My se jazyka nebojíme

Dne 14. 5. 219 se vybraní žáci čtvrté a páté třídy zúčastnili soutěže Nebojme se jazyka v Jeseníku. Za čtvrtou třídu soutěžily: Tereza Harazínová, Johana Horáková a Apolena Plevačová za tým Fait play a Natálie Hudáčková, Barbora Máčalová a Lucie Nevosadová za tým Orlice. Pátou třídu reprezentovali Marek Svršek, František Pišl a Petra Šilcová.

Čtvrťačky se nebály jazyka českého. Práce s textem, vyhledávání v tabulce a další úkoly jim daly jistě pořádně zabrat. Ale bojovaly statečně. Tým Fair play se umístil na bronzovém třetím místě a tým Orlice v těsném závěsu za nimi, na místě pátém.

Páťáci soutěžili v jazyce anglickém. Spousta zapeklitého překládání jim nedělala sebemenší problém a z Jeseníku si odvezli první místo. Celou soutěž okomentovali slovy „To bylo lehký“.

Všem soutěžícím patří velké díky a vítězům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit