ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Návštěva pana starosty

Když se současní sedmáci učili v šesté třídě v rámci občanské výchovy o řízení města a prošli si projektovou výukou na toto téma, jejich výstupem byl dopis panu starostovi. Informace, které šly za představitelem města měly podobu návrhů, přání a připomínek, týkajících se života ve Zlatých Horách a pozvánka k besedě se žáky. V úterý, 25.2., přišel pan starosta Ing. Milan Rác, aby odpověděl na dotazy kluků a holek. I přes počáteční nesmělost /zeptat se/ z řad žáků se vyhrazený čas protáhl – žáci toho chtěli vědět dost. A co sedmáky zajímalo?

  • volnočasové aktivity pro žáky,
  • co se starými, chátrajícími domy,
  • chybějící chodníky,
  • co s vlakovým nádražím,
  • málo spojů /vlak, autobus/,
  • nákupní centrum,
  • Zlaté dny, aj.

Děkujeme panu starostovi za jeho vstřícnost a čas. Zároveň i za jeho postřeh – o přestávce si ho na chodbě všimli všichni…a všichni ho, až na jednoho, pozdravili. Což se mimo školu mnohdy nestává…i u nás, dospělých…

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit