ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Pozvání na schůzku se zástupci středních škol

Vážení rodiče žáků 9. a 8. třídy!

Dne 20.11.2018 se koná ve školní jídelně Základní školy Zlaté Hory schůzka s výchovnou poradkyní a zástupci pozvaných středních škol. Zahájení je v 18 hodin. Zástupci středních škol budou prezentovat své obory ukončené maturitní zkouškou či výučním listem, přivezou propagační materiály a bude možné jim pokládat otázky. Na tuto akci jsou zváni i žáci 9. a 8. třídy. Pozvání přijaly střední školy z okresu Jeseník a také některé střední školy z Bruntálu a Krnova. Těším se na společné setkání a doufám, že zástupci středních škol nebudou ,,v přesile“ proti ,,místním“!

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit