ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Školní výlet 9.B

Ve dnech 1. až 3. června se uskutečnil výlet třídy 9. B do Olomouce a okolí. Žáci byli ubytováni v chatkách rekreačního střediska Radíkov – Chata pod věží a měli zajištěnu polopenzi. Paní učitelka Vojčáková nachystala zajímavý program. Ve středu žáci navštívili Pevnost poznání v Olomouci, kde měli nachystán program zaměřený na fyzikální optiku, následovala volná prohlídka jednotlivých expozicí podle vlastního výběru a posléze projekce o vesmíru v planetáriu. Ve čtvrtek žáci absolvovali tříhodinový program ve fortu Radíkov, kde si vyzkoušeli např. střelbu ze vzduchovky, poznávání stromů či hledání „pokladů“ pomocí detektoru kovů. Odpoledne se mohli vyřádit v Laser aréně opět v Olomouci. Oba večery žáci poseděli u táborového ohně, mohli si opékat špekáčky či jiné potraviny. Nechyběl ani čas na osobní volno a nákupy. Zážitkem se stalo i cestování hromadnou dopravou.

Poděkování za zajímavý výlet patří především paní učitelce třídní, ale i našim deváťákům, kteří svým chováním a celkovým vystupováním naši školu dobře reprezentovali.

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit