ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Slavnostní rozloučení se žáky devátého ročníku

Tak dlouho čekali, až se dočkali…a byla to asi veliká rána, to z toho, jak jim spadl kámen ze srdce. Nervozita, pot, slzy radosti, štěstí i smutku nad tím, že něco končí a něco začíná. O kom je řeč? O těch, kteří se již honosí šerpou absolvent, neříkají si žáci ZŠ a jsou to mladí muži a slečny z bývalého devátého ročníku naší školy. A jak se těmi absolventy stali, víme. Trvalo celých dlouhých devět let, než mohli naposledy zavřít dveře třídy. Své oprávnění o ukončení školní docházky si převzali kluci a holky v průběhu slavnostního večera, který se konal v sále sanatoria Edel v pátek, 25.6.2022. Všem našim milým bývalým deváťákům přejeme hodně štěstí, zdraví a úspěšné vykročení do let studijních!

Chtěly (tř.uč. Krätchmerová, Vojčáková) bychom poděkovat všem, kteří umožnili, aby se tento slavnostní akt uskutečnil. Poděkování patří za pomoc, ochotu, trpělivost, finanční a materiální podporu, zapůjčení prostor, darů do bohaté tomboly, dopravu… Velké poděkování patří  rodičům a příbuzným žáků za vše, čím tuto akci podpořili a zabezpečili, zaměstnancům a vedení ZŠ a jejímu zřizovateli, vedení a zaměstnancům sanatoria EDEL, SRPŠ, moderátorkám večera a týmu, který obstarával hudbu a vše kolem ní, žákům ZŠ za pomoc při přípravě a v průběhu akce, žákům a pedagogům ZUŠ, obsluze za barem, žákům školní družiny a p. vychovatelkám. Všem, kteří sponzorovali občerstvení, SAZ za zapůjčení materiálu do fotokoutku a ostatní pomoc, panu fotografovi, všem, kteří se podíleli na chystání akce a úklidu po jejím ukončení. Velmi si toho vážíme!

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit