ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Soutěž v AJ pro 2. stupeň

Ve velmi náročném týdnu před koncem pololetí jsme si již tradičně našli chvilku na anglickou konverzaci. A že jsme si pokecali! 🙂 Soutěžilo se ve dvou kategoriích: 6. a 7. třída, 8. a 9. třída. V první kategorii byla účast opravdu velká, z dvanácti žáků postoupilo po poslechu 6 nejlepších a stupně vítězů vypadají následovně: 1. místo T. Hlaváčková 7.B, 2. místo O. Hanák 7.B, 3. místo M. Barinec 7.A. Ve druhé kategorii soutěžili pouze 4 žáci, ale jejich výkony byly velmi vyrovnané, rozhodoval poslech: 1. místo T. Klohna 9.tř., 2. místo S. Maurič 8.A, 3. místo M. Hudáček 8.A.

Děkujeme za příjemně strávené odpoledne a vítězům i všem zúčastněným gratulujeme k pěkným výkonům!

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit