ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Táhneme za jeden provaz 1. stupeň

V pátek 31.5. proběhl v Jeseníku branný závod „Táhneme za jeden provaz“. Jako každý rok si zde žáci prověřili nejen svoji vytrvalost, ale také vědomosti. Základem celého závodu však je dokázat spolupráci a soudržnost soutěžního týmu. Trojice závodníků se musí přizpůsobit tempu a schopnostem každého člena, společně plnit úkoly a také společně dorazit do cíle. Nic z toho pro naše závodníky není sebemenším problémem, neboť jsou zvyklí na spolupráci mezi  v různých vyučovacích hodinách a domlouvání v týmu jim většinou jde jako po másle.

Naši školu na závodech reprezentovalo pět družstev.

3. třída

  • Neubauer B.; Vojčáková A.; Zourek V.
  • Cikurasová E.; Hajný M.; Hamacková H.

V první kategorii, do které spadá družstvo třetí třídy, žáci o vlásek na medailové pozice nedosáhli a obsadily čtvrté a páté místo.

4. + 5. třída

  • Hryszko P.; Charvát M.; Máčalová B.
  • Buchtová E.; Černatovič L. M.; Bayer J.
  • Dirdová m.; Tilios I. A.; Zajíček M.

Ve druhé kategorii, tedy družstva čtvrté a páté třídy se nejlépe dařilo družstvu ve složení J. Bayer, E. Buchtová a M. L. Černatovič, kteří skončili na krásném druhém místě. V docela těsném závěsu za nimi skončilo družstvo ve složení P. Hryszko, M. Charvát a B. Máčalová, kteří obsadili místo čtvrté.

Všem soutěžícím děkujeme za velmi dobrou reprezentaci naší školy a zároveň gratulujeme k úspěchu.
[dvgallery id=“23158″ vertical=“no“]

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit