ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Táhneme za jeden provaz I. stupeň

Ve čtvrtek 30.5. proběhl v Jeseníku poprvé od doby covidové branný závod ,,Táhneme za jeden provaz“ pro žáky prvního stupně. Závod byl určen pro smíšená tříčlenná družstva ve dvou kategoriích. V první kategorii si své síly poměřili žáci druhé a třetí třídy a ve druhé kategorii se mezi sebou utkali žáci čtvrté a páté třídy. Základem závodu byl běh terénem, který měří přibližně dva kilometry. Družstva po trase plní na šesti stanovištích různé úkoly zaměřené především na spolupráci. Na okruhu s úkoly se postupně vystřídalo 28 družstev, v každé kategorii startovalo 14 družstev. Žáci si společně užili pěkné sportovní dopoledne plné spolupráce, podpory a smíchu.

Domů si dvě družstva odvážela úžasné ocenění v podobě medaile. V první kategorii si vybojovalo družstvo Tadeáše Studeného, Patrika Wettera a Gábiny Kovařčíkové zlatou medaili za první místo a ve druhé kategorii získalo družstvo Tomáše Barana, Ondry Vojčáka a Nely Smitalové medaili stříbrnou, tedy druhé místo. Gratulaci a poděkování si zaslouží všichni závodníci především za chuť se do závodu zapojit a nebát se ukázat, že táhnout za jeden provaz se opravdu vyplatí.

IZS Olomouckého kraje děkujeme za organizaci závodu.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit