ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Táhneme za jeden provaz

V pátek 27.9.2019 se žáci naší školy zúčastnili branného závodu „Táhneme za jeden provaz“. Počasí jim ten den sice moc nepřálo, ale tím se vůbec nenechali odradit a s chutí se vrhli do boje. Jejich snaha byla po zásluze odměněna a umístili se na předních místech.

Žáci v závodě prošli různá stanoviště zaměřená na fyzickou zdatnost, postřeh, lanovou dráhu, vědomostní test, zdravovědu a střelbu na cíl. Po absolvování závodu si žáci na posilněnou opekli špekáčky, převzali ceny a vyrazili zpět k domovu.

První místo získali žáci ze sedmé třídy: Marie Hefková, Jan Sýkora a Damián Hastík.

Druhé místo získali žáci ze šesté třídy: Ester Buchtová, Matěj Procházka a Martin Ludvík Černatovič.

Všem závodníkům děkujeme za velmi dobrou reprezentaci naší školy a vítězům gratulujeme k úspěchu!

[dvgallery id=“23385″ vertical=“no“]

Autor N. Ženožičková

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit