ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Třeťáci v ZOO

V rámci letošního školního výletu jsme s žáky třetí třídy navštívili ZOO Ostrava. V rámci projektu „Podpora pedagogů a žáků škol“ jsme si zvolili program, ve kterém jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí nejen o šelmách žijících v ZOO Ostrava. Během dopoledne jsme si vyslechli poučnou přednášku přímo u výběhu zvířat, a pak jsme se vydali na samostatnou prohlídku. Když jsme viděli vše, co nás zajímalo, tak jsme si udělali příjemnou přestávku s občerstvením, kde si žáci mohli v klidu koupit to, na co měli chuť a nějaký ten dárek pro maminku, tatínka nebo sourozence.

Nejvíc se však žáci těšili na hřišti, kde se mohli dostatečně vydovádět.

Cestu tam i zpět jsme zvládli na výbornou, počasí nám po celý den přálo a žáci byli naprosto úžasní.  Co víc bychom si mohli přát.

[dvgallery id=“31069″ vertical=“no“]

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit