ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Vybíjená 4. a 5. třída

Turnaj ve vybíjené, který se konal v Jeseníku byl rozdělen do dvou kategorií.

V pondělí 15.4. se 12 žákyň čtvrté a páté třídy zúčastnilo prvního turnaje, který byl určen výhradně pro dívky. Holky se jen tak nedaly. Svou obratností a dobrou trefou si vybojovaly 3. místo. Zaslouženě si tedy zpět do Zlatých Hor přivezly pohár, diplom a sladkou odměnu. Dívkám k úspěchu gratulujeme a přejeme hodně sportovních úspěchů i do budoucna.

V pondělí 29.4. se konalo druhé kolo turnaje pro chlapecké nebo smíšené týmy. Za naši školu se do souboje vrhlo 10 kluků ze čtvrté a páté třídy. Byť jsou velcí bojovníci a dobří hráči, tak se jim nepodařilo umístit na vítězné pozice. Pro nás je však důležitější účast než samotná výhra, neboť si jdeme hlavně zahrát a pobavit se.   

Všem účastníkům děkujeme za velmi dobrou reprezentaci naší školy.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit