Naše družina dělá radost! Byli jsme potěšit Domov důchodců a Spolek invalidních důchodců k příležitosti Dnu matek a naše poslední vystoupení se odehrálo pro zlatohorské jubilanty. Naše děti vždy předvedly úžasné výkony, vykouzlily úsměvy na tvářích a někdy i slzy dojetí. Přišla nás podpořit i Nela S. se svým sólem s třásněmi, které bralo dech.
Děkujeme všem zúčastněným za skvělou práci po celý školní rok a rodičům za podporu a spolupráci!







