ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Afternoon with English

Přestože žáci měli za sebou náročný lyžařský výcvik, přišli si s námi popovídat. V rámci konverzační soutěže je čekal poslech, rozhovor o sobě a podrobný popis obrázku. A to všechno ve dvou kategoriích.  Za první kategorii (6.,7.tř.) získali 1. místo: E. Cikurasová (6tř.), 2. místo: A. Cikuras (6.tř.), 3. místo: M. Procházka (7. tř.). Ve druhé kategorii(8.,9. tř.) – 1. místo: T. Hlaváčková ( 9. B), 2.místo: F. Pišl (8. tř.), 3. místo: D. Hastík (9. A). První místa postupují do okresního kola, které se bude konat v Jeseníku.

Pokud zrovna žáci nesoutěžili, mohli sledovat film v anglickém jazyce – Karlík a továrna na čokoládu. Děkujeme za účast. Všichni byli úžasní. Těšíme se na příští rok!

H. G. Syptáková, J. Mauričová

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit