ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Školní kolo Biologické olympiády

Dne 3.2.2022 proběhlo školní kolo Biologické olympiády, letos za účasti tří žáků.

V kategorii 8. a 9. třída se umístili: 1. místo – Veronika Rendová /8.tř/

2. místo – Jakub Jurásek /9.A/

V kategorii 6. a 7. třída úspěšně bojoval Vojtěch Zourek /6. třída/

Škoda, že se soutěže zúčastnili pouze tři žáci :-(. Je pravda, olympiády jsou náročné, ale udělat něco  navíc, se cení!!!

Všem gratuluji a Jakubovi děkuji za každoroční účast a přetrvávající zájem o soutěžní klání, který měl po celé 4 roky. Škoda, že příště – to už bude na střední škole. Držím mu palce a přeji hodně zdaru do budoucna! Veronika zaslouží pochvalu za neskutečnou snahu a píli a před Vojtou smekám klobouk, protože soutěžil letos poprvé /věřím v příště/ a dařilo se mu skvěle! Verčo, Kubo a Vojto, jsem na vás pyšná!

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit