ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Aktuální informace k 5. 11.

Vážení rodiče,
nejprve bych chtěla poděkovat všem, kteří se zapojili do dotazníku týkajícího se provozu školní družiny o prázdninách. Celou záležitost budeme dále se zřizovatelem – Městem Zlaté Hory řešit a o výsledku budete včas informováni.

Od 15. 11. bude ve školní jídelně opět na výběr ze dvou jídel, objednávky budou možné od příštího týdne.

V souvislosti se zhoršující se epidemiologickou situací BYCH Vás chtěla požádat, abyste se svými dětmi promluvili o nutnosti dodržovat stávající opatření (nošení roušek ve společných prostorách školy) a také je rouškami průběžně vybavovali. Zatím se naší školy nedotklo ani testování žáků​, ani karanténa – doufáme, že to tak vydrží.

Závěrem předávám nabídku k účasti na výzkumu Univerzity Palackého v Olomouci.

Děkuji za Vaši spolupráci​.

Jitka Novotná

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit