ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Aktuální protiepidemická opatření

Vážení rodiče,

v souladu s mimořádným opatřením MZČR a manuálem MŠMT k provozu škol Vás žádám, abyste do školy neposílali děti s příznaky virových onemocnění – rýma, kašel, zvýšená teplota, celková malátnost, ztráta chuti apod.  Dítě s těmito příznaky nesmí být v kontaktu s dalšími žáky, a proto jsme povinni je izolovat až do doby, kdy si je vyzvednete.

Současně bychom velmi uvítali, kdybyste své děti opakovaně poučili o nutnosti nošení roušek ve společných prostorách školy. Děti si mohou roušky sundat v učebnách, tělocvičně a jídelně školy při konzumaci oběda.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

 

Mgr Jitka Novotná, ředitelka školy

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit