ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Beseda E-Bezpečí

V úterý 23. října 2018 se asi čtyřicítka zájemců z řad rodičů a pedagogů  zúčastnila avizované veřejné besedy na téma kybernetické bezpečnosti našich dětí, v podstatě i dospělých. Kpt. Pavel Schweiner z oddělení kybernetické kriminality PČR Olomouc, který je lektorem projektu E-Bezpečí, nám ve svižném tempu a velmi zasvěceným způsobem předal mnoho informací, které žádného návštěvníka nenechaly v poklidu. Besedu neformálně a spontánně zahájily děti z 5. třídy svým vystoupením na téma youtuberů, které bylo také na pořadu dne. Domů jsme odcházeli s hlavou plnou informací přinejmenším k přemýšlení… Na besedu pro rodiče budou navazovat podobné aktivity pro třídní kolektivy 6. a 7. ročníku, ohlasy ze  setkání v uplynulých letech jsou i od dětí velmi kladné.

Městu Zlaté Hory a vedoucí multifunkčního centra, paní Petře Kmínkové, moc děkujeme za poskytnutí perfektního zázemí pro tuto akci.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit