ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Beseda se spisovatelkou

Žáci šesté, sedmé a osmé třídy se dne 7.12. 2022 setkali v městské knihovně se spisovatelkou Lucií Seifertovou. Autorka knihy a zároveň oblíbeného seriálu Dějiny udatného českého národa na besedě žákům představila i svou další tvorbu. Knihy s historickou tématikou měst a osobností našich dějin doplněné o prostorové ilustrace byly žákům po celou dobu k dispozici.  

Zajímavá beseda byla ukončena vlastní tvorbou. Žáci dostali možnost společně vyrobit historické leporelo našich dějin. Každý žák si vybral jeden časový úsek dějin a vytvořil prostorovou ilustraci, ke které připsal příslušný text. Všechny stránky pak s pomocí autorky spojili a vytvořili tak pro třídu vlastní knihu. 

Beseda byla příjemná a plná nových informací. Doplnění o vlastní tvorbu bylo zpestřením a zaručilo zapojení prakticky každého žáka.   

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit