ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Biologická olympiáda – okresní kolo, kategorie C /8. a 9. ročník/

Letošní biologické klání pokračovalo dne 16.4., a to pro předposlední a poslední ročník ZŠ a odpovídajících ročníků Gymnázia. Stejně tak, jako u mladších žáků se museli soutěžící kvalifikovat nejen umístěním ve školním kole, ale i vstupním úkolem. Témata, které si dvě děvčata a jeden chlapec vybrali, byla následující: sledování příjmu potravy /skot/, vliv teploty na polohu těla kočky domácí a stopy, jež zanechává jídlo /životní prostředí/. Výsledky: 3. místo – Terezie Bátková /8.tř./, 5. místo – Veronika Waňková /8. tř./ a 8. místo – Matěj Hromják /9.tř./.

Všem soutěžícím blahopřejeme!

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit