ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Biologická olympiáda – školní kolo

Je začátek února a nadešel čas Biologických olympiád. A tak i u nás proběhlo školní kolo. Zúčastnili se ho žáci a žákyně z 6.,7. a 9. třídy. Náročná soutěž se skládá z vědomostního testu, poznávání organismů a laboratorní práce – ta letošní byla zaměřena na plody a semena. Chtěla bych poděkovat všem klukům a holkám za jejich přípravu a chuť se vrhnout do poznávání přírody vysoce nad rámec školní výuky. Obzvlášť pak chlapcům z šestého ročníku, protože to  bylo pro ně velmi obtížné – přece jen mají přírodopis prvním rokem /soutěž nebere v potaz probíranou látku v daném ročníku/. Bohužel i nás se dotkla letošní vyšší nemocnost, a tak pevně věřím, že i ti, kteří nemohli z důvodu choroby soutěžit, mi nedají příští rok košem!

Umístění:

kategorie /8.,9. tř./ – 1. místo: Veronika Rendová /9./

/6.,7. tř./ – 1. místo: Linh Doung Ha /7./, 2. místo: Vojtěch Zourek /7./

3. místo: Elizavet Cikurasová /7./

Děkuji za účast a gratuluji!

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit