ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

V odpoledních hodinách 1. 02. 2023 proběhla na naší škole konverzační soutěž v anglickém jazyce. Jako již tradičně žáci soutěžili ve dvou disciplínách: poslechu a popisu obrázku.

V obou kategoriích soutěžilo šest studentů. V kategorii I. A. ( 6. a 7. tř.) patří 1. místo Karolině Šivákové ( 7. tř.), 2. místo Nikole Baranové ( 7. tř.) a 3. místo Elisavet Cikurasové ( 7. tř.). V kategorii II.A. ( 8. a 9. tř.) získal 1. místo František Pišl ( 9. tř.), 2. místo Paris Cikuras ( 9. tř.), 3. místo Marek Svršek ( 9. tř.). Výherci obou kategorií postupují do okresního kola, které se koná 16.03. 2023 v Jeseníku.

Všem děkujeme za účast,

J. Mauričová, D. Búranová

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit