ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Biologická olympiáda /kategorie D 6., 7. ročník/ – okresní kolo

Dnes, 10.4.2019 se v Jeseníku konalo okresní kolo Biologické olympiády. Tématem letošní soutěže byl příjem a výdej látek u živočišných rostlinných organismů. Naši školu zastupovali tři žáci, kteří si museli do náročného klání připravit vstupní úkol – pozorování organismů /výběr z témat/. Formou seminární práce doložit, co pozorovali, pěstovali, měřili, zakreslovali, vypočítali, zjistili… Všechny tři je zapotřebí pochválit, protože se svého úkolu zhostili velmi dobře. Chtěla bych jejich jménem poděkovat i rodičům, kteří jim byli oporou a nápomocí. Na dva sedmáky a jednu šesťačku to jsou práce hodné ocenění. V Jeseníku je čekalo plnění vědomostního testu, poznávání rostlin a živočichů a laboratorní úkol – pozorování pokožky listu.

Umístění: 1. místo Jana Grimová /7./, 3. místo Antonín Vesecký /7./, 4. místo Veronika Hromjáková /6./

Jana bude naši školu reprezentovat na krajském kole Biologické olympiády v Přerově.

Blahopřejeme!

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit