ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Den bezpečnosti a zdraví

Druhý výukový den nového školního roku prožili žáci pátého, šestého a devátého ročníku mimo budovu ZŠ. Kluci a holky se zúčastnili Dne bezpečnosti a zdraví, který se každoročně koná v areálu Priessnitzových lázní v Jeseníku. Výborně přichystaná akce představila dětem složky záchranného integrovaného systému včetně armády ČR a členů hasičského sboru a techniky z Polska. K vidění byly ukázky modelových zásahových a záchranných akcí, technika IZS a armády ČR. Kromě soutěží o ceny si mohli účastníci prohlédnout pomůcky, potřeby, výstroj a výzbroj, vnitřky vozidel, vyzkoušet si resuscitaci a zeptat se na vše, co je zajímá. Prostě, výuka mimo školní budovu, dopadla na výbornou!

Poděkování patří všem, kteří nám tento výjezd umožnili a těm, kteří nás pomohli doprovodit. Autobusovou dopravu pro žáky 2. stupně zajistil pan Vašut z Vrbna pod Pradědem.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit