ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Polsko – česká lehkoatletická soutěž

V sobotu 22.září 2018 se v nedalekém polském městě Glucholazy uskutečnily polsko – české lehkoatletické závody dětí. Závodů se zúčastnily děti z osmi polských a českých škol. Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích – děti narozené v roce 2010 a mladší, děti narozené v letech 2008-2009 a děti narozené v letech 2006-2007.

V první věkové kategorii reprezentovaly naši školu tyto děti – Štěpán Chlopčík, Denis Kandžus, Patrik Turza, Alena Černatovičová, Gabriela Patáková, Melisa Chasáková a Magdalena Plevačová,    ve druhé kategorii to byly následující děti – Matěj Procházka, Klára Kostelňáková, Adéla Trličíková a Adele Tazbírková, ve třetí kategorii soutěžily tyto děti – Josef Bayer, Damian Hastík, Nikolas Kandžus, Jan Sýkora, Anastasis Tilios a Michal Vávra.

Soutěžní disciplíny podle jednotlivých věkových kategorií:                                                                                                                                                                                                                                                          1.kategorie-běh 40 m, běh 200 m, skok daleký, hod míčem 1 kg, 2.kategorie-běh 40 m, běh 300 m, skok daleký, hod míčem 1,5 kg, 3.kategorie-běh 60 m, běh 400 m, skok daleký, hod míčem 2 kg                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Každý závodník mohl absolvovat pouze dvě soutěžní disciplíny podle vlastního výběru.

Všechny děti ZŠ Zlaté Hory absolvovaly atletické závody s maximálním sportovním nasazením a vzorně reprezentovaly naši školu.                                                                                                                    Na stupně vítězů vystoupili tito naši atleti:                                                                                                                                                                                                                                                                              Patrik Turza – 2.místo v běhu na 40 m                                                                                                                                                                                                                                                                                              Matěj Procházka – 2.místo v hodu míčem 1,5 kg                                                                                                                                                                                                                                                                              Jan Sýkora – 2.místo ve skoku dalekém                                                                                                                                                                                                                                                                                              Štěpán Chlopčík – 3.místo v hodu míčem 1 kg

Poděkování patří panu Petrovi Procházkovi za aktivní organizační spolúčast v průběhu lehkoatletických závodů.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit