V pátek 22. dubna se i žáci naší školy zapojí do oslav Dne Země – místo výuky ve škole pomohou například uklidit okolí Zlatých Hor. V případě, že by ráno pršelo (nebo sněžilo), bude normální výuka podle rozvrhu.
8. třída se vydala na výlet po Zlatých Horách a následnému spaní ve škole pod vedením paní…