ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Dětská scéna 2023

K březnu patří tradičně nejen práce s knihou, ale také přehlídka recitátorů. Letos se školního kola v recitaci zúčastnilo 9 dětí z I. stupně, za což jsme velmi rádi. Zdá se, že nadšení pro aktivity navíc se po několika letech zase pomalinku vrací. Do okresního kola jsme vyslali Vanesku Čižmarikovou ze 3. B a Michala Hoferka ze 4. třídy.

S velikou radostí jsme přijali zprávu, že v úterý 14. března si Vaneska v Jeseníku svým skvělým výkonem získala odbornou porotu a postoupila dále do krajského kola, které se uskutečnilo přesně o měsíc později v Olomouci. Svým přirozeným milým projevem a maximální soustředěností si i zde získala srdce poroty a dostala se mezi pět nejúspěšnějších recitátorů olomouckého kraje. Ve své kategorii je to zatím maximum, kterého mohla Vaneska dosáhnout. Postup dále ji třeba čeká za rok, to už bude o kategorii výše. Vanesko, moc ti gratulujeme a s jistotou víme, že se za rok do trénování zase naplno pustíš! Za přípravu se sluší poděkovat paní učitelce S. Bečákové a za doprovod na okresní i krajské kolo panu školníkovi J. Hefkovi.


Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit