ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Geologická olympiáda – krajské kolo

Čtvrteční ráno, 27.3.2023, bylo plně napětí. Linh Duong Ha a Vojtěch Zourek, oba ze sedmé třídy, se vydali do Olomouce, kde na ně čekalo krajské klání Geologické olympiády. Vše se odehrávalo ve Vlastivědném muzeu, pod vedením odborníků z oblasti geologie. Oba žáci prošli náročným vědomostním testem a poznáváním nerostů a hornin. Jejich úsilí na přední příčky nestačilo, ale vzhledem k tomu, že jsou teprve sedmáky, je jejich kvalifikace do kraje skvělým úspěchem. Přejeme oběma, aby jim úsilí ve zdolávání vědění o přírodě vydrželo a stále lákalo nepoznané!

P.S. A víte, že ten den, v tu dobu, na tomtéž místě byli soutěžící ze Zlatých Hor tři? Dva ze ZŠ a jeden z Gymnázia /náš bývalý absolvent/.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit