ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Dopravní hřiště 4. třída

První školní den v měsíci květnu se stal pro čtvrťáky jedním z nejdůležitějších v tomto školním roce. Po teoretické přípravě dopravní výchovy ve škole přešli na část praktickou, která probíhala přímo na dětském dopravním hřišti v Jeseníku za přítomnosti zástupců Policie ČR a Městské Policie Jeseník. Začátek byl stejně jako ve škole v lavicích, kde si žáci vyslechli program celého dne, zopakovali si pravidla dopravního provozu a vyzkoušeli si testy ověřující teoretickou část zkoušky. Po absolvování a vyhodnocení testů se žáci přesunuli na dopravní hřiště, aby teorii předvedli v praxi. Pár koleček si každý projel cvičně, a pak už následovaly jízdy naostro. Žáci, kteří zvládli teoretickou i praktickou část nakonec získali průkaz cyklisty.

 

Všem čtvrťákům gratulujeme a přejeme mnoho krásných a bezpečně ujetých kilometrů.

[dvgallery id=“30904″ vertical=“no“]

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit