ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Nebojme se jazyka

Ve čtvrtek 28.4. se dvě trojčlenná družstva žáků čtvrté a páté třídy zúčastnila soutěže „Nebojme se jazyka“.  Soutěž se konala v Jeseníku, kde si své znalosti a dovednosti poměřili žáci různých škol z Jesenicka.

Družstvo čtvrté třídy ve složení Naďa Čmaradová, Krištof Hadraba a Vojtěch Vojčák soutěžilo pod názvem „Tomášfuk“ ve znalostech a dovednostech z českého jazyka. Jejich snaha o splnění všech bodů soutěže se jim vyplatila a vybojovali si druhé místo.

Družstvo páté třídy ve složení Le Anh Thu, Jan Bota a Magdalena Plevačová soutěžilo pod názvem „ Zlaťáci“ ve znalostech a dovednostech z anglického jazyka. Družstvo Zlaťáci nezůstalo ve snaze o umístění pozadu a stejně jako družstvo Tomášfuk obsadilo v soutěži druhé místo.

Všem soutěžícím děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy a blahopřejeme k úspěchu.

[dvgallery id=“30893″ vertical=“no“]

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit