ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Duhová písnička 2018

Každoročně se na podzim  ze tříd ozývá mnoho krásných písniček – děti trénují na pěveckou soutěž Duhová písnička. Ve školním kole pak má porota vždy nelehkou práci, a to vybrat z každé kategorie 3 postupující do okresního kola. Jako již tradičně, i letos jsme měli šťastnou ruku. Z Jeseníku k nám v úterý 4. prosince doputovaly dobré zprávy – máme dvě umístění…
V kategorii 2. – 3. tříd nám krásný výkon podala Ela Cikurasová ze 3. třídy a vyzpívala si nádherné 1. místo. Ještě zkušenější zpěvačkou je Agáta Švajdová z 5. třídy, ta byla na okrese již několikrát a několikrát také úspěšně. Letos nás potěšila 3. místem v kategorii 4. – 5. tříd. Všem gratulujeme, snad jste si užili krásný den. Tak zase za rok, zpěváčci!

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit