ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Fotbalový turnaj Champions League

V pondělí 3.prosince 2018 se v tělocvičně školy uskutečnil tradiční turnaj v sálové kopané Champions League. Turnaje se zúčastnilo pět družstev s následujícími názvy:  Paris Saint Germain (7.A), Juventus Turín (7.B), Dynamo Moskva (8.tř.), Jim Beam (9.tř.) a Zlatohorské holky (8.třída dívky). Turnaj byl velice vyrovnaný a jednotlivé zápasy měly kvalitní úroveň. Velice příjemně překvapil dívčí tým svým sportovním nasazením a kvalitou v tomto typicky chlapeckém sportu.

Vítězem turnaje se stal tým Dynamo Moskva (8.tř.), který ve finále porazil Paris Saint Germain (7.A). Třetí místo obsadilo družstvo Jim Beam (9.tř.), které v zápase o bronzovou medaili porazilo Juventus Turín (7.B).

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit