ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Geologická olympiáda – okresní kolo

Náročného klání v oblasti geologie na okresní úrovni se nezalekli Ondřej Zbožínek /7. B/ a Terezie Bátková /9. tř./. Oba žáci statečně bojovali s nelehkými úkoly, které připravil vyhlašovatel soutěže – Masarykova univerzita, Přírodovědecká fakulta, Ústav geologických věd. I když se Terka s Ondrou do dalšího kola nedostali, prokázali nemalé znalosti. S Ondřejem počítáme i příští rok a Terezii, která již bude na střední škole přejeme, aby ji zájem o neživou přírodu neopustil a budeme držet pěsti u přijímacích zkoušek! I když …Terka nám nedává košem ani v oblasti živé přírody – jde s námi do okresního kola Biologické olympiády!

Terko a Ondro, jste dobří!!!

Poděkování za poskytnutí odměny patří příspěvkové organizaci Zlatohorsko kraj pokladů, v zastoupení pana Jiřího Juráše.

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit