ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

„Vím co jím“ projekt 1.A

Ve středu 29. 1. jsme si v 1.A pohráli s učivem o výživě lidského těla a při té příležitosti jsme si vyzkoušeli první třídní projekt. Práce ve skupinkách to byl z počátku docela oříšek, ale pouze do té doby než jsme pochopili, že se do práce musí přidat každý člen skupiny.

Prvním úkolem bylo načrtnout si pyramidu, do které žáci museli postupně vlepit potraviny podle jejich vlivu na naše zdraví. Pak si skupinky vybraly reklamní letáky, ze kterých vystřihávali různé potraviny a plnili jimi své pyramidy.

Po dokončení práce přišlo hodnocení jednotlivých skupin podle toho, jak pracovaly a jaké dílo z jejich snažení vzniklo.

První projekt se nám povedl a práce se nám docela vydařila. Téma dalšího projektu je sice zatím neznámé, ale určitě si ho pořádně užijeme.

[dvgallery id=“23731″ vertical=“no“]

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit