ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Informace k zápisu do 1.třídy

Vzhledem k mimořádným opatřením vlády k ochraně obyvatel před onemocněním COVID-19 se ruší termín zápisu do 1.třídy vypsaný na dny 1.4. a 2.4.2020. Rozhodnutím Ministerstva školství bude letošní zápis do 1.třídy realizován bez osobní přítomnosti dítěte ve škole. Zákonný zástupce dítěte může v době od 1.4. do 30.4.2020 doručit do školy  Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání osobně do kanceláře školy (denně 7.00 – 14.00), nebo ji zaslat poštou, případně ji může poslat do datové schránky školy ahftit9  a nebo na e-mail reditel@skolazh.cz, a to s uznávaným elektronickým podpisem (nelze poslat jen prostý e-mail). Formulář Žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání je umístěn níže. Rodiče, kteří budou žádat o odklad povinné školní docházky svého dítěte, vyplní kromě Žádosti o přijeti ještě také Žádost o odklad. Formulář Žádosti o odklad je také umístěn níže a musí být doručen ředitelství školy v době od 1.4. do 30.4.2020. Vyplněné formuláře je také možné v zalepené obálce s označením „Zápis“ vhodit rovnou do schránky umístěné u vchodu do školy.

Děkujeme za spolupráci.

Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání

Žádost o odklad

 

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit