ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Krajské kolo Biologické olympiády

Ve čtvrtek, 12. 5., se v Přerově konalo krajské kolo Biologické olympiády. S náročnými úkoly – vědomostním testem, poznáváním rostlin a živočichů a laboratorním úkolem si poradila Veronika Rendová /8. třída/. Svého úkolu se zhostila statečně a svědomitě. Získala tak zkušenosti nejen na poli soutěžním, ale i poznatky o tom, že požadavky na soutěžící jsou mnohdy velmi vysoké. Nutno podotknout, že v dané kategorii soutěží žáci příslušných ročníku gymnázií a základních škol a je velkým úspěchem se na pole krajského kola probojovat. Veronika to dokázala a právem jí přísluší obdiv, protože je mezi 14 nejúspěšnějšími žáky v kraji! Poděkování patří vedení školy za zajištění dopravy a Janě Rendové za doprovod.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit