ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Okresní kolo Poháru rozhlasu

Ve středu 16. května proběhlo v Jeseníku okresní kolo Poháru rozhlasu, atletické soutěže s padesátiletou tradicí.

 

Jedná se o soutěž školních družstev, která má pět disciplín jednotlivců (sprint, dálka, výška, míček/koule a vytrvalost) a jednu sprinterskou štafetu. Každý závodník může startovat maximálně ve dvou individuálních disciplínách a ve štafetě.

 

V kategorii mladších žaček (6.-7. ročník) nás reprezentovaly Zuzana Hefková, Julie Koperová, Natálie Kotasová, Monika Kubová, Andrea Lukášová, Kristýna Strouhalová, Jana Šebková, Jolana Vilikovská a Beáta Závěšická. Děvčata obsadila 2. místo, zásluhou velmi dobrých vyrovnaných výkonů, vesměs blízko za stupni vítězů. Jediným individuálním medailovým umístěním bylo 3. místo Julie Koperové v běhu na 600 m.

 

Naši mladší žáci (6.-7. ročník) obsadili 3. místo. Školu reprezentovali Jan Andráško, Marek Buchta, Jan Dohnal, Jakub Harazín, Jozef Kern, Tomáš Přecechtěl a Zbyněk Psotka. Jan Andráško vyhrál obě své disciplíny, běh na 60 m a hod kriketovým míčkem. Zbyněk Psotka byl třetí v hodu míčkem.

 

Mezi staršími žáky (8.-9. ročník) obsadili naši kluci 5. místo. Reprezentovali Dominik Bastl, Josef Hoško, Daniel Ivan, Radim Kajaba, Filip Kmínek, Erik Novotný, Michal Romsy a Vojtěch Zapletal.

 

Tomáš Novotný

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit