ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Okresní kolo recitační soutěže v Jeseníku

Ano, je to tak i v současné době soutěže probíhají. Jak jinak než distančně. Ve středu 5. května se tímto způsobem uskutečnilo okresní kolo v recitaci. Co předcházelo?

Oslovili jsme děti a našli se tři odvážlivci, kteří se odhodlali vstoupit do neznámých vod. Spolu jsme vybrali texty, děti se je naučily, natočili jsme videa a zaslali porotě. Z naší školy se zúčastnili Miroslav Jeřábek, Adélka Trličíková a Johanka Horáková, všichni žáci šesté třídy.

A výsledek? Máme postupující do krajského kola, které se uskuteční také distanční formou. Postupující se stala Johanka Horáková. Mirek a Adélka také nezklamali. Všichni odvedli kus dobré práce. Všem třem děkuji za reprezentaci naší školy a gratuluji.

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit