ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Okresní turnaj v logických a deskových hrách

Už podruhé se v Jeseníku sešli ti, kteří rádi hrají deskové hry, na okresním turnaji – přesněji řečeno na dvou turnajích.

Ve středu 13. března proběhl turnaj pro 1. stupeň, kterého se zúčastnilo 15 čtyřčlenných týmů. Hrály se hry Kingdomino, Sushigou, Alenčina zahrádka a Zbodni salát. Družstvo naší školy ve složení Michalové Hoferek, Růžička a Šimůnek a Bára Růžičková obsadilo skvělé 2. místo.

Hned druhý den, tedy ve čtvrtek 14. března, soutěžily druhostupňové týmy. Jejich členové hráli postupně hry Queendomino, Splendor, Project L a Century – cesta koření. Náš čistě dívčí tým ve složení Pola Hryszko, Anička Kotoulková, Bára Máčalová a Lucka Nevosadová ani v letošní podstatně vyrovnanější konkurenci (celkem 8 týmů) neztratil cestu na stupně vítězů a obsadil 3. místo. Pola kromě toho získala nejvíce bodů ze všech hráčů.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit