ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Pasování na čtenáře

V pátek 22. 11. byli prvňáčci pasováni do řádu čtenářů a oficiálně se tak stali mladými čtenáři naší školy. Při této příležitosti každý žák obdržel pamětní list na tento slavnostní den a zároveň dostal svůj první slabikář.

Předávání slabikářů proběhlo v malé tělocvičně ve čtvrté vyučovací hodině. Každý žák musel prokázat, že už dokáže nějaké to jednoduché slovíčko přečíst. Před svým pasováním si tedy musel vybrat slovo, které všem přečetl, čímž dokázal, že slabikář už opravdu potřebuje, aby se mohl ve čtení zlepšovat. Našemu předávání samozřejmě nechyběla sladká odměna, kterou si každý mladý čtenář určitě zasloužil.

Ukončení hodiny jsme pojali sportovně a společně jsme si zahráli vybíjenou.

Všichni jsme si tento den opravdu užili a můžeme se těšit na další nezapomenutelné zážitky, kterých bude do konce školního roku určitě dostatek.

[dvgallery id=“23528″ vertical=“no“]

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit