ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

První výprava druháků – Honba za zlatem

Ve středu 2.6. jsme my druháci vyrazili na první letošní výpravu. Našim prvním cílem byly Zlatorudné mlýny. Nenáročný začátek výprav je velmi důležitý, musíme totiž zjistit, zda jsme schopni po delším přesunu dojít až domů k mamince. Ztráty na životech při náročnějších výpravách v žádném případě riskovat nemůžeme a po letošní distanční výuce člověk prostě neví.

Náš první výlet byl naprosto úžasný. Sluníčko nám svítilo na cestu a dobrá nálada nás doprovázela na každém kroku. Společně jsme si prošli celou cestu kolem Zlatorudných mlýnů, dali si výbornou svačinku, zahráli si fotbálek i vybíjenou. No prostě úplně obyčejný a zároveň neobyčejný školní den.

[dvgallery id=“30162″ vertical=“no“]

A co bude následovat?

Přece další výlet do okolí našeho krásného městečka. Už teď se těšíme na nové dobrodružství, které nás v příštích dnech určitě čeká.

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit