ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Školní výlet třídy 9. A

Třída 9. A má za sebou poslední školní výlet na základní škole. Navštívili jsme na 3 dny Prahu. Vyjeli jsme vlakem 26. 4. 2022 v 7:00 hodin z Jeseníku a již v 13:00 hodin jsme absolvovali expozici Dějiny 20. století v Národním muzeu, prohlídku staré budovy s přístupnými výstavami. Nezapomněli jsme si připomenout ani historický význam této budovy, Václavského náměstí a také památníku Jana Palacha. Druhý den jsme s průvodcem absolvovali Pražský hrad, Karlův most a Staroměstské náměstí. Třetí den jsme již pouze navštívili obří akvária Světa medúz a cestu zpět do Jeseníku. Byl to výlet náročný, ale plný nových informací a zkušeností.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit