ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Školní výlet ZOO Ostrava – 2. třídy

Za celoroční práci jsme se odměnili výletem do ZOO v Ostravě. Počasí nám vyšlo hezky letní a my jsme si mohli vše užít v krásném prostředí ZOO. Putování jsme zahájili u pavilonu afrických zvířat, kde nás paní lektorka seznámila se zajímavostmi ze života těchto ohrožených zvířat. Potom jsme si prošli celou zoologickou zahradu, užili jsme si lanový hrad a prolízačky u zmrzliny, pořádně se vyřádili, nakoupili nezbytné suvenýry a dobroty a když se počasí pokazilo a začalo pršet, byl akorát čas na návrat domů. Byl to krásný den a všechny děti z 2.A i z 2.B se mohly vrátit domů spokojení a plní dojmů.

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit